Закарпаття в цвіті сакури
Тури Україною - Екскурсійні |
Весняне пробудження природи, цвітіння сакур, карпатські краєвиди, замки, термальні води та гостинні люди
1 день:виїзд зі Львова (08:00) – Санаторій Карпати. Палац Шенборна (екскурсія) – Мукачево (екскурсія замком і обід) – Берегово (купання в термальному басейні, дегустація вин) – Берегівський р-н (ночівля в угорських садибах сільського туризму, поселення о 21:30).
2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Ужгород (екскурсія і обід) – Невицьке (огляд замку) – Львів (повернення о 22:30).
Вартість вхідних квитків:
- територія замку Шенборна (загальний – 10 грн., учні – 7 грн.),
- Мукачівський замок (загальний - 20грн., студентський – 15 грн., учні – 5 грн.),
- термальний басейн в Берегово (загальний – 120 грн./год., пенсіонери - 100 грн./ год.; діти до 120 см ріст – безкоштовно, діти від 120 до 150 см ріст - 60 грн./год.),
- дегустація вин (45 грн./особа, екскурсія без споживання вина 25 грн./особа),
- Ужгородський замок (загальний - 25 грн., студентський – 15 грн., дитячий – 10 грн.).
Проживання відбувається в затишних садибах сільського туризму (Берегівський район), номери: 2-х і 3-х місні з вигодами на поверсі. Поселення згідно Ваших побажань. Фото садиб можна побачити тут http://goo.gl/OqmvIX.
Харчування:
Сніданок у 1-й день - можна поснідати вдома або взяти канапки з собою, щоб перекусити під час руху автобуса або під час стоянок.
Обід в 1-й день – відбувається у місті Мукачево в ресторані “Рів’єра” та складається з страв лемківсько-мукачівської кухні: салат “Овочеве асорті”, на перше суп "Левеш", на друге торгоня з шишками в грибному соусі, компот з чорниць (яфен), хліб. Вартість 65 грн./особа.
Вечеря у 1-й день - відбувається в садибах сільського туризму після поселення та складається з страв угорської національної кухні, вечеря надзвичайно ситна і смачна, господині готують зі своїх натуральних продуктівю Пропоноване меню: бограч-гуляш, мадярські голубці, солодощі, вино/палина, компотю Вартість 55 грн/особа.
Сніданок у 2-й день - відбувається в садибах сільського туризму, пропоноване меню: ковбаса, сир, лангош з джемом (подібне до оладі), масло, хліб, кава/чай. Вартість 35 грн/особа.
Обід в 2-й день – відбувається в ресторані міста Ужгорода й складатиметься з найкращих страв закарпатської кухні.
Вартість туру 695 грн.
У вартість входить: проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.
Додатково оплачуються: вхідні квитки в туристичні об’єкти, харчування, дегустація вина.
При бажанні надається проживання у м. Львів (115-150 грн/доба).
Додатково оплачуються з/д квитки 300 грн в обидві сторони.
Санаторій “Карпати”
Серед карпатських живописних гір розташувався один з найгарніших і найромантичніших замків країни, наче у казку запрошує Вас мисливський замок графів Шенборнів (1890р.). Він дивиться на Вас 365 вікнами, запрошує через 12 входів у 52 кімнати. Замок оточений гарним дендропарком з багатьма екзотичними рослинами та унікальним джерелом краси з гліцериновою водою, яка за переказами омолоджує на 10 років.
Мукачево
Звідки б Ви не наближалися до Мукачево, за десятки кілометрів, на одинокій гостроверхій сопці, як магніт, Вас притягує овіяний легендами і бойовою славою мукачівський замок “Паланок” (XIV ст.). Цей визначний воєнно-архітектурний пам'ятник середньовіччя був збудований для охорони і контролю торгових і військових шляхів. Деякі джерела стверджують, що вже в ІХ-Х ст. на горі було невелике укріплення, збудоване для охорони кордонів Київської Русі за Карпатами. Спорудив замок руський князь Федір Корятович і перетворив його у свою резиденцію. Замкові стіни пам’ятають свою захисницю Ілону Зріні, що проявила дива мужності та героїзму при обороні замку.
Крім потужного замку в Мукачево є ще багато цікавого: каплиця св. Мартина (XIV ст.), жіночий Миколаївський монастир на Чернечій горі (XVIIІ ст.), палац Ракоці (1663р.) та прекрасна зелена ратуша (1903р.).
Берегове
Якщо хочете відчути себе в іншій країні, де частина людей не розуміють української, російської та англійської, однозначно Вам треба в столицю угорської України - Берегово. Саме місто підготувало для гостей готичний костел Всіх Святих (1370р.), костел реформаторів (XV ст.), “Графський двір” – садиба князя Бетлені (1629р.), величний будинок імперського суду (1908р.) та касино “Золота пава”. Але найбільшою принадою є басейни з унікальною термальною водою, що піднімається з глибини 1600 м. та лікує від 86 хвороб, аналоги їй є лише в Новій Зеландії.
Ужгород
Перша згадка про це вічно прикордонне місто на річці Уж датується 872 роком, воно зачарує своїм шармом і колоритом навіть найвибагливішого туриста. Прогуляйтеся історичною вулицею міста - Корзо, обов’язково огляньте найвідоміший храм міста Катедральний Хрестовоздвиженський собор (1841р.), римо-католицький костел св. Георгія (1775р.), огляньте один з найстаріших в Україні замок (ХIV ст.), Закарпатський музей народної архітектури та побуту (скансен) та обов’язково завітайте в культову корчму “Деца у нотаря”.
Невицьке
Посеред лісу над долиною річки височіють руїни славного колись на все Закарпаття Невицького замку (ХІV ст.), який служив колись укриттям для жінок і дівчат, він ще й досі вражає своєю величчю і розмірами.