Східне Поділля
Тури Черкащиною - Екскурсійні |
Романтичне Східне Поділля (УМАНЬ + ЛЕСЬКОВЕ)
Романтичні парки, палаци, бурхливі потоки та неприступні скелі, смачні страви та затишні куточки Отже... Чашу вражень наповнять:
ОПИС МІСЦЕВОСТІ ТА ПОДІЇ
Вільховець
Садиба-музей Чорновола В'ячеслава Максимовича
Садиба-музей В.М.Чорновола - Героя України, відомого політичного діяча - розміщена в будинку, де проживали його батьки (с.Вільховець Звенигородського району). Цей будинок було подаровано Черкаському обласному краєзнавчому музею сестрою В'ячеслава Максимовича- Валентиною Максимівною.
2007 року з нагоди 70-річчя від дня народження видатного політичного та громадського діяча в будинку почала діяти експозиція. Відвідувачі мають змогу ознайомитись з оригінальними інтер'єрами кімнат, унікальними фотографіями та документами, книгами, особистими речами родини Чорноволів.
Легедзино
Державний історико-культурний заповідник “Трипільська культура”
Творча майстерня Владислава Чабанюка
Між селами Легедзине та Тальянки існувало велике трипільське поселення загальною площею понад 450 га. Увагу вчених найбільше привертають поселення-гіганти трипільців, більша частина з яких зосереджена в Буго-Дністровському межиріччі і датується серединою V тисячоліття до н.е. Площа цих поселень вражає своїми розмірами: «Тальянки» – 450 га, «Майданецьке» – 250 га, на яких одночасно проживало від 6 до 14 й навіть до 25 тисяч осіб.
Екскурсія творчою майстернею відомого кінорежисера та директора державного історико-культурного заповідника “Трипільська культура” Владислава Чабанюка.
Умань
Уманський національний дендрологічний парк “Софіївка”
Художній музей м. Умані
Уманський краєзнавчий музей
Могила Цадика Нахмана
Умань, іноді його називають Гумань - українське, славне, козацьке місто, що відоме в усьому світі своїми стародавніми пам`ятками, багатою та цікавою історією, діячами культури та просто хорошими, доброзичливими та чуйними мешканцями. Має саме вигідне та зручне географічне положення серед міст України для інвестицій та розвитку бізнесу. Місто просто приречене бути центром різних сфер нашої країни. Розташоване на перехресті двох головних транспортних артерій країни, воно і зараз має великий вплив, як і в давні часи слов`янського розвитку.
СОФІЇВКА - Національний дендрологічний парк України, без перебільшення один з найкращих місць, створеного людськими руками.
Ви зможете дізнатися про історію заснування, будівництва та розвитку парку за більш ніж 200-річний період, пройтися із авторами сайту його алеями, помилуватися мальовничими краєвидами.
За задумом її творців Софіївка є наочною ілюстрацією до поем Гомера "Іліада" та "Одіссея", де кожна композиція чи мала архітектурна форма містить певний задум, виражає ідею міфу чи якоїсь події.
Леськове
“Леськівське диво”
Село Леськове знаходиться за декілька кілометрів від Монастирища на березі річки Конела. Леськове разом з Хейловим був власністю братів Казимира Олександровича Даховського 1822 р. н. та Карла Олександровича Даховського.
Один з власників був архітекторомом, він облаштував тут чудовий палац та великий іподром. До сьогодні зберігся чудовий багатоповерховий палац в стилі неоготики, парк та значна частина господарських споруд. Довгий час маєток належав Міністерству оборони і це суворо обмежувало його відвідування. Нещодавно парк та палацово-парковий комплекс перейшли у власність монастирищенської районної ради.
Санаторій Aquaдар, обід
Буки
Буцький каньйон
Ці місця є улюбленим місцем відпочинку багатьох туристів. В народі Буцький каньйон називають „маленькою Швейцарією”...
На скелястих берегах річки Гірський Тікич розкинулось селище Буки, що виникло в першій половині XVI століття. Назва його походить від того, що тут колись росли букові дерева. Ліси належали польським магнатам Калиновським. Відомі Буки ще й тим, що саме тут, на річці Гірський Тікич, була збудована перша в Україні гідроелектростанція.
ПРОГРАМА ПОДОРОЖІ*
7.00 - Виїзд з м.Черкаси у напрямку Умані
8.10 - 8.30 - Зупинка у м.Шпола біля географічного центру України. Оглядова екскурсія м.Шпола
8.30 - 9.00 - переїзд до с. Вільхівець, огляд садиби-музею В'ячеслава Чорновола.
9.30 - 10.10 - переїзд до с. Легедзино
10.10 - 11.00 - відвідування Державного історико-культурного заповідника “Трипільська культура”, творчої майстерні В.Чабанюка у с.Легедзино.
11.00 - 11.30 - переїзд до м.Умань.
11.30 - 12.00 - оглядова екскурсія м.Умань, екскурсія містом.
12.00 - 13.30 - прогулянка Національним дендрологічним парком "Софіївка".
13.30 - 14.00 - обід.
14.00 - 15.00 - переїзд до с.Леськове.
15.00 - 15.30 - огляд палацу у с.Леськове.
15.30 - 16.50 - переїзд до с.Буки
16.50. - 17.10 - огляд Буцького каньйону
17.10 - 20.00 - повернення до м.Черкаси
УМОВИ УЧАСТІ
Вартість
Одноденний тур - від 259 грн.
Дводенний тур - від 459 грн.
У вартість входить: послуги екскурсовода, трансфер, страховка, проживання.
У вартість не входить: вхідні квитки, екскурсоводи у музеях, харчування.
ЦІКАВЕ
“Леськівське диво” або принади заборонених атракцій - сайт Сергія Криниці
Ресторан «Колиба» - сайт санаторію "AQUAДАР"
Коментарі