Сома Бей
Відпочинок - Відпочинок за кордоном |
Сома Бей
Курорт Сома Бей знаходиться у 47 км від Хургади. Золотисті піски пляжів, чиста прозора вода Червоного моря і відсутність населених пунктів поблизу - прекрасна можливість відпочити від шуму великих міст. Сома Бей - молодий туристичний район узбережжя Червоного моря. Він також є одним з найбільш респектабельних.
У Сома Бей сонце світить круглий рік, тому курортний сезон тут триває і взимку, і влітку. Середня зимова температура становить 20оC, а річна - 30оC. Опади незначні, а літній сухий бриз створює сприятливі кліматичні умови. Оскільки Сома Бей розташований в західній частині Червоного моря, річний клімат тут набагато комфортніший ніж у багатьох інших курортних районах узбережжя.
У Сома Бей знаходяться прекрасні піщані пляжі Червоного моря. Довгі смуги білих піщаних пляжів, а також зона для купання та віндсерфінгу простягаються як в південній, так і в західній частинах півострова. Північну і східну сторони Сома Бей облямовують рифи, оточені вражаючою підводною флорою і фауною. Любителів активного відпочинку чекають мальовничі й загадкові коралові рифи. Ви зможете познайомитися з багатющою флорою і фауною підводного світу Сома Бей.
У Сома Бей є гольф-клуб і третій за розміром на Близькому Сході SPA-центр з телассотерапіей і грязелікуванням. Готелі на цих курортах переважно мають категорію 4-5*. Вони знаходяться на пустельному березі, де поблизу немає ніяких населених пунктів. Бари, ресторани, магазини, дискотеки і інша інфраструктура розміщені тільки на території готелів.
Сома Бей - прекрасна база для досліджень скарбів стародавнього Єгипту. Звідси можна зробити автобусні, автомобільні або авіа екскурсії в Долину Королів, Нільську долину, в Храми Карнак і Луксор, а також оглянути інші пам'ятки Луксора, розташованого в 240 км від Сома Бей і столиці Єгипту Каїра з його великими пірамідами і безліччю музеїв. У безпосередній близькості від Сома Бей розташовані монастирі Св. Павла і Св. Антонія, що дотримують ритуали, які майже не змінилися за їх 16-ти вікову історію, а також каменоломні Монс Клаудіанус і Монс Порфірітес, звідки древні римляни добували граніт і порфір для будівництва своїх монументальних споруд.