Інші видання коштом К2К
Одним з перших видань стала підбірка поштових листівок із зображеннями старих фото Черкас початку-середини 20 ст. До збірки увійшло понад 20 світлин старого міста.
Майже водночас було проведено роботу по збору відомостей для
"Стислої історії міста Черкаси в документах, фактах, світлинах".
Це видання користувалося великою популярністю та витримало не одне перевидання.
|
За підтримки проекту "Від Краю до Краю" було доопрацьовано та перевидано фотопутівник Л.Титаренко "Чигиринськими шляхами"
Лавріненко Н. Максим Залізняк: факти, міфи, зображення |
На сторінках цього видання робиться спроба окреслити образ Максима Залізняка на основі накопичених упродовж останнього десятиліття різноманітних матеріалів. Звертаєтся увага на такі невизначені біографічні моменти, як місце народження, вік, дата початку повстання, роль керівника і його політичний статус, причини поразки та доля після зради.
Зміст Передумови Коліївщини Щодо початку повстання Щодо батьківщини Максима Залізняка Перекази про Залізняка Біографія М. Залізняка у творчості Юрія Мушкетика Загадки зображення Максима Залізняка Щодо перебігу повстання Про Гетьманщину Щодо Ролі Росії у подіях Коліївщини Доля Максима Залізняка після арешту |
Лавріненко Н., Сиволап М., Кукса Н. Пустинно-Миколаївський Медведівський монастир |
На сторінках цього видання оприлюднено результати досліджень на основі архівних документів та польових розвідок історії Медведівського Свято-Миколаївського монастиря від часів заснування до сьогодення, простежено розвиток монастирського архітектурного ансамблю, реконструюється структура господарства і освітня діяльність монастиря. Простежується ставлення як більшовицької, так і сучасної української влади до монастиря. Вперше публікується низка архівних матеріалів, свідчень очевидців та археологічних знахідок.
Висловлюємо подяку за допомогу у зборі матеріалу співробітникам НІКЗ "Чигирин", місцевим жителям, котрі поділилися спогадами про монастир, священику Павлу Литвиненку. Зміст археологія монастирища історіографія гетьманська обитель у складі російської імперії архітектурний ансамбль монастирське господарство після царя спогади про монастир додатки |
Лебединцев Феофан Архимандріт Мельхіседек Значко-Яворський |
Увазі читачів пропонується труд Феофана Лебединцева, що присвячений видатному сподвижнику православ'я, ігумену Мотронинського монастиря, архімандриту Мельхіседеку Значко-Яворському.
|