НР в Карпатах 2016
Відпочинок - Новий рік |
НОВИЙ РІК В КАРПАТАХ 2016
ВАРТІСТЬ 3200 ГРН
ПРОГРАМА ТУРУ
29.12.15
виїзд зі Львова (08:00)– Рогатин (огляд церкви). Батьківщина Насті Лісовської, відомої як Роксолана, дружини Сулеймана ІІ Пишного. Це – чарівне галицьке містечко з чудовими пам’ятками сакрального мистецтва. Дерев’яна церква святого Духа (1598р.) є однією з найдовершеніших зразків галицької народної дерев’яної архітектури, відноситься до найцінніших сакральних споруд світу та занесена в список світової спадщини ЮНЕСКО. Зараз в ній розташована експозиція краєзнавчого музею, перлиною якого є унікальний за красою та єдиний в Галичині в такому стилі п’ятиярусний ренесансний іконостас (1650р.).
– Коломия (обід, екскурсія в музей Гуцульщина та музей Писанки). Місто коломийок, одне з найгарніших міст Галичини, з чудовою сецесійною забудовою центральної частини міста. Обов’язково слід відвідати візитівку Коломиї – унікальний і єдиний в світі Музей писанкового розпису, знаного також як “Музей писанки”, він знаходиться в найбільшому яйці в світі (13,5 м) і має експозицію з 12 000 експонатів. В місті також Вас чекають: один з найкращих музеїв України – Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Йосафата Кобринського, одна з найстаріших в Україні дерев’яна церква Благовіщення (1587р.) та ратуша (1877р.), яка знаходиться не в центрі пл. Ринок, а на розі вулиць.
– Верховина (поселення в гуцульські садиби зеленого туризму о 20:00, вечеря).
30.12.15:
сніданок і виїзд (08:00) – Буковель (підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель й огляд карпатської панорами). Гірськолижний курорт № 1 в Україні, де можна здійснити підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель (1115м) з якої відкривається чудова панорама Ґорґан і Чорногірського хребта.
– Яремче (огляд водоспаду, ресторану Гуцульщина, закупи сувенірами та обід). Відомий кліматичний курорт, що розташований між живописними горами в мальовничій долині річки Прут. Щороку тисячі людей заворожують водоспад “Пробій” (Яремчанський Гук) та дерев’яний ресторан “Гуцульщина”.
– Верховина (екскурсія-концерт в музеї ім. Романа Кумлика, дегустація живого пива, повернення в садиби о 19:30 і вечеря).
31.12.15:
сніданок і виїзд (08:00) – Верховина (екскурсія й фотографування в гуцульському одязі в музеї “Тіні забутих предків” та гуцульські майстер-класи в хаті-стаї).
– Ділове (огляд центру Європи та обід).
– Нижнє Селище (дегустація сиру). Унікальне село в Україні, яке є зразком місцевого господарювання. Мешканці об’єдналися в “Асоціацію місцевого розвитку”, завдяки якій було розбудовано інфраструктуру селища та запрацювала сироварня, яка запрошує Вас на дегустацію різних сортів сира з вином. Сир виготовляється за швейцарською технологією та є найкращим в Україні. Ті, кому сир засмакує, зможуть його придбати за цінами виробника.
– Берегівський р-н. (поселення в садиби сільського туризму о 19:00, Новорічна Забава).
01.12.16:
пізній сніданок і виїзд (12:00)
– Косино (купання в термальному басейні). Супер-сучасний відпочинковий комплекс “Термальні води Косино” розташований у дубовому гаю, має 5 басейнів, 7 саун, середня температура в термальних басейнах + 41 °C. Гордістю комплексу є найбільші в України фонтани-джакузі з “кавою”, “вином”, “пивом”, “паленкою” та фонтан-ілюзія “Золотий кран здоров’я” висотою 15,5 метра.
– Берегівське вулканічне низькогір’я (дегустація вин). Околиці Берегова здавна на весь світ славляться своїми винами, які мають чудовий аромат і велике багатство смакових властивостей. Це завдяки вулканічним породам, на яких росте виноград та енергії сонця, адже саме тут найбільше сонячних днів у Закарпатті.
– Берегівський р-н. (повернення в садиби о 19:30, вечеря).
02.12.16:
сніданок і виїзд (08:00).
– Ужгород (екскурсія містом, замком та обід). Перша згадка про це вічно прикордонне місто на річці Уж датується 872 роком, воно зачарує своїм шармом і колоритом навіть найвибагливішого туриста. Прогуляйтеся історичною вулицею міста – Корзо, обов’язково огляньте найвідоміший храм міста Катедральний Хрестовоздвиженський собор (1841р.), римо-католицький костел св. Георгія (1775р.), огляньте один з найстаріших в Україні замок (ХIV ст.), Закарпатський музей народної архітектури та побуту (скансен) та обов’язково завітайте в культову корчму “Деца у нотаря”.
– Чинадієво (факельна екскурсія замком Сент-Міклош).
– Берегівський р-н. (повернення в садиби о 20:30, вечеря).
03.12.16:
сніданок і виїзд (08:00).
– Берегово (купання в термальному басейні).Столиця угорської України – “Береґсас” славиться басейнами з унікальною термальною водою, що піднімається з глибини 1600 м. та лікує від 86 хвороб, аналоги їй є лише в Новій Зеландії. Містечко має також декілька перлин архітектури: готичний костел Всіх Святих (1370р.), костел реформаторів (XV ст.), “Графський двір” – садиба князя Бетлені (1629р.), величний будинок імперського суду (1908р.) та касино “Золота пава”.
– Мукачево (екскурсія замком, містом і обід). Тут на одинокій вулканічній горі знаходиться найпотужніша фортеця в Україні – замок “Паланок” (XIV ст.), який спорудив князь Федір Корятович, а овіяла героїчною славою княгиня Ілона Зріні. За наявності вільного часу в Мукачево також можна оглянути ще багато цікавого: каплицю св. Мартина (XIV ст.), палац Ракоці (1663р.) та прекрасну зелену ратушу (1903р.).
– Санаторій Карпати (екскурсія палацом Шенборна). Серед карпатських живописних гір розташувався один з найгарніших і найромантичніших палаців України – мисливський палац графів Шенборнів (1890р.). Палац оточений гарним парком з багатьма екзотичними рослинами та дивиться на нас 365 вікнами, запрошує через 12 входів у 52 кімнати.
– Львів (повернення о 21:00).
У вартість включено: | У вартість не включено: |
|
|
НОВОРІЧНА ЗАБАВА!
Новорічне святкування відбувається в ресторані “Лангош” села Матійово (Виноградівський р-н.). Орієнтовний початок Новорічної програми 21:00.
Розважає гостей естрадний оркестр “Наша новта”, вчить танців найкращий танцювальний колектив Берегівського району. В новорічній програмі Вас чекають закарпатські народні танці, угорські та циганські танці, для особливих поціновувачів класичні та спортивні танці. Всі охочі навчаться танцювати чардаш, візьмуть участь в забавах, конкурсах на кмітливість та винахідливість, поспівають, спробують щастя в розіграші лотереї. Новий рік будемо двічі зустрічати феєрверком.
Меню святкової вечері:
- Холодні закуски, рулети, відбивні, котлети;
- салат картопляний (схожий на олів’є), вінігрет, мариновані огірки, перець і т.д.;
- бульйон угорський (з чігою - домашнім вермішелем);
- дісно-перкельт (свинина тушкована з червоним перцем) з двома домашніми традиційними гарнірами нокедлі і торгоня);
- солодощі;
- спеціальні страви, які готуються лише на Новий рік і ті хто їх спробує будуть здоровими і щасливими в Новому році. Меню: коргельлевш (домашня ковбаса, квашена капуста з м’ясом, підбивана з сметаною і червоним перцем), гурка домашня та домашня ковбаса з картопляним пюре, чоломад (спеціальний новорічний овочевий салат).
- вино, палинка, мінеральна вода.
Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти:
- церква св. Духа в Рогатині: дорослі – 10 грн.; студенти – 5 грн.; діти – 3 грн.;
- Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Й. Кобринського: загальний і пенсійний – 20 грн., студентський – 15 грн., діти – 10 грн.;
- музей писанки: загальний і пенсійний – 15 грн., студентський – 10 грн., діти – 5 грн.;
- підйом канатно-крісельною дорогою на гору Буковель (в обидві сторони): загальний - 75 грн., пільговий (діти 6-12 років, пенсіонери, учасники війн, інваліди) - 55 грн.
- екскурсія-концерт в музеї гуцульського побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика: загальний і студентський – 20 грн., діти – 15 грн.;
- музей “Тіні забутих предків”: загальний – 15 грн., пенсіонери і студенти – 12 грн., діти – 10 грн.;
- музей “Хата-стая”: загальний – 10 грн., пенсіонери і студенти – 7 грн., діти – 5 грн.;
- дегустація трьох сортів сиру з вином: загальний – 50 грн., школярі – 30 грн.;
- термальний басейн в Косино: загальний – 225-250 грн., діти зростом до 150 см. – 150 грн., діти зростом до 120 см. – безкоштовно, оренда шафки – 25 грн.;
- дегустація вин: 45 грн., екскурсія без споживання вина – 25 грн.;
- відвідання культового ресторану “Деца у нотаря” – 5 грн.;
- Ужгородський замок: загальний - 25 грн., студентський – 15 грн., учнівський – 10 грн.;
- факельна екскурсія замком Сент-Міклош: загальний - 20 грн.
- новий термальний басейн “Жайворонок” у Берегово: загальний – 120 грн. (в т.ч. оренда шафки), діти від 100 до 140 см. – 60 грн., діти до 100 см. – безкоштовно;
- Мукачівський замок: загальний і студентський – 15 грн., школярі – 5 грн.;
- палац Шенборнів: загальний – 10 грн., школярі – 7 грн.
Проживання:
1-2-ніч: проживання відбувається в затишних гуцульських садибах зеленого туризму м. Верховина, номери: 2-х і 3-х місні зі зручностями.
3-4-5 ніч: відбувається в затишних садибах сільського туризму Берегівського району, номери: 2-х і 3-х місні зі зручностями.